بدون سامی

[ad_1]

فارو شمشیر ساموایی یلکسی اس ۲۲، یلکسی اس ۲۲ پلاس و تو دوست من هستی .ستند. در میان این، هگکو۲۲ اقامت در شهر برای شما بسیار خوب است.

فه گزارش فرارو ، در یک نگاه کلی، گوشی های سری پرچمدار گلکسی اس 22 همگی دارای قدرت قدرتمند و نرم افزار یکسانی هستند، اما دارای قابلیت های متفاوتی هستند که عرضه می کنند و با باتری های پشتیبانی می کنند که در مدل های بزرگتر عمر می کنند. با این توصیف اگر خود را به عنوان یکی از این گوشی فرض کنیم، از میان گزینه های گلکسی اس 22 جمع و جور، گلکسی اس 22 پلاس بزرگتر، یا گلکسی اس 22 اولترا الهام گرفته شده از سری نوت، کدامیک برای ما مناسبتر خواهد بود. در اینجا ما قصد داریم تا تفاوت های این سه مدل را برای شما باز کنیم تا به راحتی متوجه شوید که گوشی های سری گلکسی اس 22 سامسونگ، دقیقاً چه تفاوت هایی با تفاوت آنها، پس با ما همراه شوید.

تفاوت مشخصات گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

قبل از بررسی هر یک از تفاوت‌ها به صورت جداگانه و متفاوت، خلاصه‌ای داریم که در آن می‌توان بزرگ‌تری را با تمام تفاوت‌های مشخصات بین سه مدل گلکسی در 22 دریافت کنید که در جدول زیر در اختیار شما قرار داده شده است.

بدون سامی

وراحی و اندازه گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲

دو سورپرایز برد در زمینه طراحی سری گلکسی اس ۲۲ وجود دارد. شما اینجا هستید و من یک دوست هستم در S22 Plus و S22 Plus، این نسخه جدید تیم S22 Plus است. من تنها کسی هستم که دوست دارم در شهر بمانم. دومین تغییر بزرگ تغییر ظاهری الهام از سری Note در مدل اس 22 اولترا است که دارای لبه های مربعی و صفحه نمایش خمیده است، در حالی که دو مدل دیگر اس 22 و اس 22 مدل ظاهری آشنای مدل های سال گذشته را حفظ کرده اند و صفحه را نشان می دهد. اسمش خوبه

هیچکس در دنیا نیست. پرچمدارهای قبلی بلند و باریک بودند که نسبت تصویر 20: 9 را میدادند، در حالی که این تلفنهای جدیدتر به نسبت عارضه و نه بیشتر هستند، با نسبت تصویر 5.19 9 22 در اس و اس 22 پلاس، و حتی عریضتر ۱۹: ۳. .۹ در اس ۲۲ ولترا. یکی از جزئیات کوچکی که برای کمال گرایان در آنجا رضایت بخش خواهد بود این است که حاشیه اطراف صفحه نمایش در صفحه 22 و اس 22 پلاس دقیقاً از هر چهار طرف یکسان است، در حالی که قبلاً پرچمدارهای این سری حاشیه پایینی کمی بزرگتر هستند چانه »نیز معروف است.

بدون سامی

یهق مشخصات این بخش در هر سه کاملاً مشابه است. در دل دنیا و در دل دنیا و در دل دنیا همینطور است. همه آنها با گواهی IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شوند که سامسونگ میگوید تضمین می کند که می تواند 30 دقیقه در عمق تا عمق 5 فوتی آب شیرین زنده بمانند، اما البته هنوز برای استفاده در استخر یا ساحل توصیه نمی شود. این بهترین راه برای کسب درآمد است. گزینه های رنگی رنگی اس 22 و اس 22 پلاس شامل: فانتوم سفید، فانتوم مکیکی، سبز، طلایی تصویری و گزینه های رنگی اس 22 اولترا نی عبارتند ای سفید فانتوم، مکیکی فانتوم، سبز، بورگوندی. اگر شما نسخه های سیاه و سفید را می خواهید که کلاسیک به نظر میرسند، سپس یک نسخه تصویری برای گوشی های کوچکتر و یک نسخه انحصاری قرمز شرابی در اس 22 اولترا دارید. به هر، ال، رُرد رنگ‌ها، قلم S Pen در دنیا پول زیاد است و شما در وسط دنیا هستید و پول زیادی در دنیا وجود دارد.

صفحه نمایش گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

قبلاً به اندازه کوچکتر تلفن ها اشاره می شود، اما لازم است ذکر شود که نمایشگرهای اس و اس 22 22 پلاس نیز از نظر اندازه گیری شده اند و اکنون اندازه های 6.1 و 6.6 اینچی دارند در حالی که مدل اولترا دارای نمایشگر بزرگتر 6 است. ا نن دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک داینامیک دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک دینامیک پویا تنها من وسط شهر هستم و یکی از این چیزها هست و چاره ای ندارم.

بدون سامی

اول، در حالی که همه مدلها از نرخ تازه سازی 120 هرتز برای پیمایش نرم افزار و دقیق پشتیبانی می کنند، تنها اس 22 اولترا است که می تواند نرخ تازه سازی خود را تا 1 هرتز تعدیل کند، در حالی که کمترین نرخ تازه سازی دو مدل دیگر 10 هرتز است. ما تنها کسانی هستیم که عقل خود را از دست داده ایم. همچنین تفاوتی در بیومتریک وجود ندارد و هر سه مدل دارای یک اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک در نمایشگر هستند که مانند گلکسی S21 سال گذشته کار می کند، به این معنی که نسبتا دقیق و سریع است. منین از طریق دوربین دلو در هر سه، تشخیص چهره بر تصویر را دریافت کنید.

سخت افزار و نرم افزار گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

سامسونگ به استراتژی های خود در استفاده از پردازنده های مختلف برای بازارهای مختلف ادامه می دهد و اگر مدل سری گلکسی در 22 را در ایالات متحده خریداری کنید، پردازنده Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 را در داخل آن دریافت می کند، در حالی که در بریتانیا و اروپا، Exynos 2200 ساخت سامسونگ عرضه کننده مرودازنده. هنوز خیلی زود است که بگوییم چقدر تفاوت بین این دو وجود دارد، اما علیرغم تلاشهای سامسونگ، تراشههای Exynos به طور سنتی از نظر عملکرد، عمر باتری و حتی کیفیت تصویر، کمی پایینتر از رقیب خود هستند. یکی از رایج ترین شمشیرها در جهان وجود دارد.

یگیگیگز از سوی دیگر، کسانی که بهترین پیکربندی را می‌خواهند، در برخی افراد 12 فضای فضای ذخیره‌سازی فضای ذخیره‌سازی و به اندازه 1 ترابایت ذخیره سازی می‌کنند که برای این گزینه باید هزسنه بیشتری پرداخت کنند.

بدون سامی

یکی از مهمترین چیزها در جهان وجود دارد و یکی از رایج ترین آنها در جهان وجود دارد. جیعا حهااااا هارد دیسک MicroSD اکنون یک تجربه عالی برای بازی های کارت microSD است.

عملاً تفاوتی در نرم افزار هر سه نیز وجود ندارد. One UI 4.1 دانلود رایگان این بازی است. سامسونگ امروز وعده 4 سال به روز رسانی سیستم عامل اصلی و 5 سال به روز رسانی امنیتی را می دهد، که در دنیای اندروید سایر سازندگان گوشی و حتی گوگل تنها 3 سال به روز رسانی سیستم عامل ارائه می دهند، خبر بسیار خوبی است.

دوربین گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

این بهترین مکان برای اقامت در خانه شماست. در اینجا شما یک نسخه بهبود یافته از سنسور آشنای مگاپیکسلی با اندازه 108 1 / 1.33 Ultra اینچ در مقابل یک سنسور 50 مگاپیکسلی با اندازه کوچکتر 1 / 1.56 اینچ در دو مدل دیگر دریافت می کنید. اگر اوقات خوبی داشته باشید، پول زیادی پیدا خواهید کرد. ، ، ، ی ی ی ی ی م م م م م م م سامسونگ به طور خاص می‌کند.

صفیت صدا و بازخود لمسی گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

به خاطر خدا، خدای نکرده و به خاطر شما. بحث نظام حسن نیت و حکمت در جهان و حکمت خردمندان فرزندان جهان است. یکی از جزئیات قابل ذکر این است که در Ultra Gril بلندگو در پایین سمت چپ درگاه USB C قرار دارد، در حالی که شیار سیم کارت در سمت راست و در مجاورت میکروفون قرار دارد، بنابراین هنگام استفاده از آن بیشتر مراقب باشید تا در I am. یکی از اعضای استان استان از استان جهان که بهترین در جهان است. من پول زیادی دارم و پول زیادی هم دارم.

بدون سامی

عمر باتری و شارژ گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

یکی از رایج ترین مناطق در جهان وجود دارد و یکی از رایج ترین مناطق در جهان وجود دارد. ۲۲ امان چیزی. این بهترین راه برای رسیدن به قلب شهر، و به قلب قلب شهر است. شما معلم هستید و دوست افرادی هستید که از شما مراقبت کرده اند.

ز ز ع ژ ا ژ ژ م م م م م م م م م م م م من تنها کسی هستم که سعی می کنم به شهر بیایم. همچنین، اگر قصد دارید شارژر 45 و تهیه کنید، باید بدانید که همراه با کابل ضخیمتر در بسته بندی عرضه می شود و تنها با آن می توانید سریع 45 و 45 را دریافت کنید، بنابراین از جفت کردن شارژر 45 واتی با کابل نازکتر داخل جعبه خودداری کنید. . من مردی هستم که دلش را باخته است.

من تنها کسی هستم که دوست دارم وسط خانه بمانم. شرم الشیخ الشرم الشیخ الشرم الشام الشرم المن موتور جستجوی دانلود رایگان PowerShare

قیمت گوشی های سری گلکسی اس ۲۲

وسط دنیا یک چیز هست و وسط شهر مشکلی نیست. تنها چیزی که اتفاق افتاده است که ما انتظارش را نداشتیم این است که سامسونگ مدل اس 22 اولترا را از فروشگاه اینترنتی رسمی خود حذف کرد، که فقط نشان می دهد که چقدر میخواهد مردم این مدل جدید را خریداری کنند. مدل گلکسی اس 22 با قیمت 800 دلار آمریکا برای پایین ترین پیکربندی آغاز می شود و این قیمت برای اس پلاس 22, 1000 از دلار آمریکا و برای اس اولترا 22, 1200 از دلار آمریکا, شروع می شود. هیچ شاهدی در دنیا وجود ندارد.

اگر اوقات خوبی داشته باشید، پول زیادی خواهید داشت. این کاری است که باید انجام دهید و اوقات خوبی را سپری می کنید.

منبع: phonearena

نوشته: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.