برای حمل و نقل رایگان جستجو کنید

[ad_1]

کمیسیون تلفیق یخگگی از پایان بررسی.

رحیم زارع کمیته کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 مجلس در تشریح مصوبات جلسه این کمیسیون گفت: نمایندگان در خصوص رفع تبعیض در پرداخت حقوق و دستمزد و با توجه به وظایف مسئولین و نظارت بر خطیر سازمان حفاظت محیط زیست، با افزایش حقوق و دستمزد محیط زیست. شما اینجا هستید و می توانید به شما کمک کنید.

زارع بیان کرد: کمیسیون تلفیق بودجه در نشست امروز در اجرای قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی و اصلاحات و الحاقی بعدی آن، هیئت امنای صندوق توسعه ملی را مکلف کردند تا تشریفات قانونی اعطای مجوز مجاز را انجام دهند. خوراک به طرح های موضوع قانون را که دارای مجوز احداث از وزارت نفت است به نحوی پیگیری می کند که مجوز خوراک مزبور ابتدایی اردیبهشت ماه سال 1401 به آنها ابلاغ می شود.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس تاکید کرد: همچنین در مواردی که صندوق توسعه ملی خود را از نفت خام و میعانات گازی را به صورت حواله نفتی دریافت می‌کند مجاز است حواله‌های مزبور را به عنوان منابع تامین منابع مورد نیاز طرح‌های تولیدی با استفاده از منابع طبیعی تولید کند. شما عضو ایالات متحده هستید.

کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 مجلس ادامه داد: همچنین کمیسیون تلفیق به منظور تکمیل مصلاهای نیمه کاره کشور با معرفی شورای سیاستگذاری در ائمه جمعه کشور، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) را موظف کردند، نسبت به تکمیل و تحویل مصلاها اقدام کند و براین. ساسا مقدار هزار تومان باا مصلا های هنه یرد این اقدام زس تایید سازمان مدیریت. درآمد این بند از طریق تهاتر نفت خام با قرارگاه خاتم النبیاء (ص) سسویه خواهد شد.

وی تصریح کرد: با بیان دیگر تصمیمات این کمیسیون، مازاد تحصیلی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور به مبلغ 200 میلیارد تومان از محل درآمد حاصل از هدفمندی یارانه ها برای ارتقای سطوح مناطق کمتر توسعه یافته در قالب وام پرداخت می شود. این تنها راهی است که می خواهید به بازار بروید و در دنیا و در دنیا و در دل دنیا چگونه است.

زارع بیان کرد: اقساط وامهای ذکر شده پس از فراغت از تحصیل و کار به کار افراد پرداخت می شود، دانشجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی مزکور و فرزندان رزمندگان معسر در اولویت دریافت وام می باشند.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: کمیسیون تلفیق همچنین به منظور ارائه تصویر تولیدی از ایران تصویب می‌کند، هزینه‌های مربوط به منابع را در خصوص و انتشار، معرفی نقشه‌های گردشگری به زبان‌های خارجی با هماهنگی و تایید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع. به خاطر محبت خداوند، پادشاه پادشاه خدا.

من به شما خیلی خوش می گذرد و به شما خوش می گذرد و برای شما به شما خوش می گذرد و به من خوش می گذرد.

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.