داریوش مصطفوی احضار شد

[ad_1]

خنگو و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به بیان حاشیه ساز یکی از اعضای صدور مدوز حرفه ای واکنش نشان می دهد.

به گزارش ایسنا، احسان اصولی عضو هیئت رئیسه و شورای این فدراسیون در واکنش به اظهارات اخیر داریوش مصطفوی، از اعضای کمیته صدور مجوز حرفها، گفت: اظهارات روزهای گذشته یکی از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه ای پس از محرومیت و تعلیق فعالیت های این کمیته است. که حاصل عملکرد همین دوستان است مصداق نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی به شماره میرود و با چنین رفتارهای غیر حرفهای و خارج از چهارچوب اخلاق باید به شکل جدی برخورد شود.

یوری اضافه کرد: ساختار فرفه‌های فدراسیون کسانی که در ابتدا زمینه حذف فوتبال ایران از آسیا را فراهم کردند و در ادامه با غیر حرفه ای شدن فوتبال، تصمیم گیری در مورد آسیا در خصوص تعدیل کمیته مجوز صدور مجوز حرف ها آغاز شد. تیم شما خیلی خوب است. این افراد ابتدا باید پاسخگوی عملکرد خود را داشته باشند که با چه هدفی چنین ظلم بزرگی به فوتبال کشور روا شود نه اینکه حالا و پس از تعلیق فعالیت هایشان بخواهند برای فوتبال فوتبال با بیان موضوعات و ادعاهای دروغین ایجاد مشکل.

فدراسیون فوتبال در پایان گفت: با تاکید بر این موضوع که اظهار نظر درباره تصمیمات هیئت این فدراسیون هیچ ارتباطی به رئیس کمیته داوری صادر شده مجوز حرفهای ندارد، ذکر این نکته ضروری است که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با استقلال کامل بر اساس تشخیص و انتخاب شود. سخخنن رررررر .ررر. برخورد قاطع با افرادی که پیش از این هم بارها از فوتبال کشور را به خطر انداخته و با محرومیت ها و مجازات های جدی مواجه می شوند، در این مقطع لازم و ضروری است و بر همین اساس پرونده این عضو کمیته صدور مجوز حرف های بر اساس همین جرم ها را دارد. این شهر یکی از اعضای ایالت شهر است.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.