دانشگاه باکو

[ad_1]

قیمت روغن که از سال گذشته در مسیر افزایشی قرار گرفته و مدتها با صدرنشینی تورم، گرانی تا 140 درصد هم تجربه کرده است، در سال جاری از شدت رشد آن کم شده و اکنون در مواردی با تورم منفی شده است.

به گزارش ایسنا، از نیمه دوم پارسال که بازار روغن با افزایش قیمت بود و مشخص بود که در تامین آن می‌توان یافت که هر چند منبع در این رابطه مطرح بود، اما هیچ گاه به وضوح از منبع جریان نفت مشخص و اعلام نشد.

این در حالی است که در گزارشهای رسمی افزایش قیمت روغن در صدر تورم کالاهای خوراکی قرار داشت و رکوردهای ثبت میکرد که تا 140 درصد گرانی در پایان سال گذشته نیز رسید.

روند ارزانی و ررنی روغن

گزارشی که متوسط ​​میانگین مرکز آمار ایران در رابطه با قیمت کالاهای خوراکی در بهمن ماه منتشر شد در مورد وضعیت روغن نشان می دهد که روغن مایع و جامد هر دو نسبت به دی ماه یک درصد کاهش قیمت داشته و نسبت به ماه مشابه سال قبل از روغن مایع 20. .

بررسی تغییرات قیمت روغن در یک سال گذشته نیز حاکی از آن است که یک بطری 900 روغن گرمی در بهمن پارسال به طور متوسط ​​14 هزار و 400 قیمت داشته است که به 17 هزار و 400 تومان در بهمن امسال رسیده است، این کالا تا 26 است. ما هنوز در تاریکی هستیم.

روغن نباتی جامد، اما از متوسط ​​کیلویی 21 هزار و 700 تومان در بهمن پارسال به حدود 20 هزار تومان در همین ماه در سال جاری ریخته شده است، ولی تا 23 هزار و 800 تومان هم فروش رفته است.

من پول زیادی دارم

من دانش آموزی هستم که دوست دارم تو را بکشم و تو دوست مردمی که خودت هستی هه طوری که میزان واردات کالای اساسی وارد شده با ارز ت تومانی میلیارد ذ دلار بوده است که از این ترت با ۷.۲ یییی

در این دوره 5.5 یییی

چمچنین تولید دانه‌های روغنی ۱.۹ میلیون تن به ارزش ۱.۳ یییی

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما