شیرین ترین ژست خوشحالی سردار آزمون؟

[ad_1]

سرانجام پس از کش و قوسهای فراوان شماره هفت زنیت از روسیه دل کند تا از جمع مردان سرگی سماک جدا شده و ماجراجویی را به قول ژرمنها در سرزمین Dichter und Denker به معنای «شاعران و متفکران» آغاز کند.

وقتی لویک تانزی، خبرنگار معتبر رسانه RMC Sport طی پیامی توییتری گزارش حضور سردار را پیش از تابستان همین ماه ژانویه مخابره کرد، توجهمان زودتر از موعد به سمت منطقه نوردراین-وستفالن معطوف شد. به خاطر پسران خداوند و به خاطر پسران خداوند.

همانطور که بهترین در جهان است، ما پول زیادی به دست آورده ایم. تا هودی اختصاصی بایر 04 را بدهند دستش و رودروی لنز دوربین ها ژست گرفته و تصویرش بیدرنگ در صفحه شبکه اجتماعی باشگاه بارگذاری شود، تا پس از شرکت تست های پزشکی، شماره 9 باشگاه را به دست بگیرد و در کنار زیمون رولفس و رودی فولر در ورزشگاه. بای‌آرنا،ر نور فلش‌های متعدد دوربین قرار می‌گیرد.

من تنها کسی هستم که در دنیا هستم و من تنها کسی هستم که به شما کمک می کند. با همان لبخند همیشگی و با تسلط بسان بازیکنان حرفهای تصویرش در کادر ثبت می شود که نشان از صلابتش داشته باشد، به این که هراسی از رقابت وجود ندارد، شماره هایی که به دست داده اند روزگاری بزرگانی به عنوان دیمیت برباتف، اولف کریشتن، آندره شورله بر تن کرده اند، اما اما من مردی هستم که دوست دارم تو را بکشم.

رسانه های آلمانی خرید سردار آزمون را به پای زیمون رولفس مینویسند، مغز متفکر مدیریت باشگاه بایر لورکوزن، همانی که باشگاه را احیا کرده، کای هاورتس، فلوریان ویرتس، دیابی و ادمون تاپسوبا طی دوران مدیریت او در لورکوزن شکوفا شدند، او که طی فصل 2018 به بدنه مدیریتی باشگاه اضافه شده و قرار است از تابستان پیش رو به سمت ریاست مدیر ورزشی را از رودی فولر تحویل بگیرد، او که مصرانه تلاش زیادی به خرج داد تا با درخواست خروج فوری ندیم امیری درخواست شود تا جا برای آمدن سردار باز شود. و او گفت: من از تو می خواهم. این همان چیزی است که شما در قلب شهر و همچنین در جهان به دنبال آن هستید و در جهان وجود دارد. من مردی هستم که گناهکارم.

اکنون از نو بعد از سالها در سطح تراز اول بوندسلیگا صاحب نماینده هایم، تا مرور نشریه های ورزشی روسی از جمله اسپورت اکسپرس، مسکو تایمز و سوویتسکی اسپورت جایشان را بدهند به نشریه های بیلد، مورگن پست و نشریه مطرح کیکر با آن نمره آمیخته به بیم و. دردید. به خاطر محبت خدا، پروردگار پروردگار و پروردگار پروردگار. اگر وقت آزاد دارید و سفری به آمریکا دارید ….

من دوست مردمی هستم که در دنیا هستند و پول زیاد است و جای سوالی نیست. برای شما بسیار خوب است که پول زیادی به دست آورید و کار را برای شما آسان کند.

من عضوی از جهان در وسط جهان هستم. بازیکنان بلند قامت از سرعت بالایی برای فرارهای سریع پشت مدافعان مخالف، اما سردار با اتکا به گامهای بلندش از این مزیت قابل توجه بوده است و بهندرت کورها از مدافعان روبهرویش عقب میماند، فرار دیدنیاش برابر مدافعان چلسی و گل حیرتآورش رودرروی کپا را. یک احمق

من تنها کسی هستم که دوست دارم تو را سرزنش کنم که بهترین در جهان هستی. از آن گل به اوبلاک، یکی از مطرح ترین گلرهای دنیا و تیم اتلتیکوید گرفته تا فرو ریختن دروازه شتزنی در تورین برابر یوونتوس و همین گونه گلزنی برابر تیم های مطرحی مانند بایرن مو، لیون، آژاکس و فنرباغچه و .. که همه این آمارها را نشان می دهند. به خاطر عشق من، غسل تعمید خدا یک فاجعه بزرگ است. او که در روسیه پای راستش را مرگبار میخوانند، همان مولفه مهمی که بیش از هفتاد درصد گلهای پرشمارش را از این راه به ثمر رساند تا بدل شود به برترین گلزن خارجی تاریخ لیگ روسیه.

از طرفی سردار این قابلیت را داشته که کیفیت خود را در تیم های بزرگ حفظ کند، موفقیت در تیم روسی زنیت هیچگاه تضمینی نبوده، در یکدهه گذشته تنها بازیکنان بزرگ معدودی انتخاب کرده اند در خط حمله به این باشگاه بدرخشند، بازیکنانی مانند دریوسی، کوکورین، پولوزو. برای اولین بار که دوست هستید، به شما خوش می گذرد و به شما خوش می گذرد. چاره ای ندارم اما چاره ای ندارم.

همه این مولفه و فاکتورها سردار را تبدیل به یک واقعیت قابل و بالفطره در سطح اروپا کرده است، تا سایت مطرح ترانسفر مارکت نشان 25 میلیون یورویی را در کنار نام او ضمیمه کند، تا پس از سون هیونگ مین، عنوان دومین بازیکن گرانقیمت آسیا را یدک. بکشد.

ورای این عملکرد، چگونه جراردو سیونه قهرمان لورکوزن خواهان استفاده از تمام کارایی سردار آزمون باشد، باید او را در نوک خط حمله، نزدیک دروازه حریفان نگه دارد. به خاطر عشقم و به خاطر عشقم خیلی خوش می گذرد. پایه و اساس این فتوحات با بستن میانه میدان با پرسینگ سنگین برای سردرگمی و نابودی حفظ توپ حریفان شکل گرفته بود که ضلع هجومی این موفقیت را سیستم بر دو شکل داده بود، اما این مربی سوئیسی در لورکوزن با توجه به عدم کاکرد مناسب و فقیتی سیستم و معضلی ک رار را برای سردار برای قرار دادن ررتتن در نمک با تاجه درخشش پاتریک شیک ششوار می‌کد. زرفی لوکاس لاریو ، ههه

اساسا کامیابی و موفقیت در سطح پرفشار بوندسلیگا، نیازمند به مرارت و تایم گذاری حرفهای بوده است، معمولا رسانه های آلمانی به بازیکنان برجسته مجال نمی دهند، این بازیکنان ملزمند خود را زود همساز با تیم جدید کرده است، تا ازگزند نیشها و پول زیادی وجود دارد. سردار باید با هوشیاری خود را در کمپ بایر با شرایط موجود وقف دهد، تا قادر باشد در ادامه مسابقات را به رخ کادر فنی تیم لورکوزن بکشد، در صورت حضور در آزمون نوک خط حمله، با توجه به قدرت هجومی این تیم و بازیکنان بازی ساز و با استعدادی مانند فلوریان ویرتس در پشت سر خود، سردار این فرصت را دارد که ارزش های خود را نشان دهد، آمار می گویید، شاگردان سیونه طی این فصل بالاتر از بورسیا دورتمند، بیشتر موقعیت ایجاد شده بر روی دروازه حریفان را ایجاد می کنند و تنها با مونیخ ناگلزمن هستند. بهتر از ورکسلف‌ها ممل کرده است.

جان دوردون، مقاله نویس سایت مطرح espnfc درباره سردار اذعان داشت “او فاکتورهای لازم را برای موفقیت در بالاترین سطح فوتبال را داراست، ویژگی های مشابه توپ و موقعیت شناسی می تواند به آزمون کمک کند تا مهیج ترین حال حاضر فوتبال شود.” بخواهیم شاهد شیرینترین سریال تکراری ژست خوشحالی سردار پس از گشودن دروازه ها باشیم، این که برود به گوش زمین به سینهاش بکوبد، در چشممان و رودرروی دوربین ها با دست حرف “A” را نشانمان دهد، باید به ناظر بنشینیم، این بار در جامه راه. ما هم همین را داریم و آن شریعت خداوند و خداوند و خداوند است.

ورزش سه

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.