فیمت ۱۷ درصدی برنج آدرانی در ماه

[ad_1]

بررسی قیمت کالاهای اساسی در آغاز اسفند نسبت به ماه قبل نشان می دهد که سیب زمینی، پیاز و دو نوع برنج ایرانی با 22، 18، 17 و 16 درصد افزایش قیمت در افزایش قیمت قرار دارند و افزایش قیمت نیز به آب آشامیدنی بطری می رسد. بوده است.

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش کارگروه رصد و پایش قیمت اقلام اساسی و پرمصرف بازار کشور منتهی به اول اسفند ماه که از سوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان منتشر می شود، قیمت گوشت خام تازه، تخم مرغ، شیر استریل پرچرب، شیر استریل پرچرب. ، پنیر، کره، انواع روغن، ماکارونی، لوبیا، لپه، سیب، رب گوجه، سیمان خاکستری، گچ، تیر آهن، روغن موتور، پودر شوینده دستی و دستمال کاغذی نسبت به ماه قبل از آن تغییری نیست.

اما در این زمان قیمت گوشت گوسفندی و گوساله، گوسفند و گوساله زنده، شیر پاستوریزه کم چرب، شکر، قند، چای، برنج هندی، برنج پاکستانی، نخود، عدس، پرتقال، خرمامضافتی، میلگرد آج دار و کاغذ یک تا 10 درصد افزایش می یابد. هافته است. بر این اساس قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی و گوساله با چهار و پنج درصد افزایش نسبت به ماه قبل به 142 143 هزار تومان و هر کیلو گوساله و گوسفند زنده با دو و سه درصد افزایش به نزدیک 57 و 62 هزار تومان رسیده است.

همچنین قیمت هر کیلو شکر و قند با سه درصد افزایش نسبت به ماه قبل به 17 هزار و 100 و 19 هزار و 900 تومان و هر کیلو چای با دو درصد افزایش به 127 133 هزار تومان رسیده است. یییتتزززدددد

در این میان قیمت انواع برنج ایرانی، سیب زمینی، موز، پیاز و گوجه فرنگی نسبت به ماه قبل از 10 درصد افزایش یافته، به طوری که در اول اسفند امسال، قیمت هر کیلو برنج ایرانی طارم و هاشمی با 16 و 17 درصد است. من چاره ای ندارم. همچنین قیمت کیر کیلو سیب زمینی با ، پیاز با ۱۸ گوجه فرنگی

کمک به شما بسیار مهم است. دلکگیییییججج..

قیمت کدام اقلام کاهش یافت؟

بطور کلی بر اساس گزارش کارگروه رصد و پایش قیمت اقلام اساسی و پرمصرف بازار کشور منتهی به اول اسفند ماه، قیمت آب آشامیدنی بطری، ورق سیاه فولادی، انواع تایر و پودر شوینده ماشینی یک تا 10 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافته است.

بالاترین افت قیمت معادل چهار درصد و مربوط به آب آشامیدنی بطری بوده است که با توجه به اظهارات مقامات به نظر می رسد از نتایج درج قیمت تولید کننده به جای مصرف کننده روی کالاها باشد.

انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان همچنین در این گزارش تاکید می کند که انواع برنج ایرانی، نخود، سیب زمینی، آب بطری و رب گوجه فرنگی نسبت به یک سال گذشته بیش از 100 درصد افزایش قیمت داشته است.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما