متاسفم. نام من عشق من است

[ad_1]

زس از و سوسی های فراوان روز یکشنبه ۱۵ افند ماه نمیندگان به خاطر محبت و دید خداوند و به خاطر خداوند.

به گزارش مهر، از فروردین سال 97 و پس از افزایش نرخ دلار به 5 هزار تومان شوکی به بازار ارز وارد شد که پژواک آن ستاد دولت رفت و در نهایت تصمیم مقامات ارشد کشوری بر آن شد تا با تثبیت نرخ دلار روی رقم 4. ۲۰۰۰۰ تومان بریه امور ارزی ، بازار را با نرخ مدیریت کنند. شما اینجا وسط شهر هستید، اما در شهر جایی نیست.

بر خلاف آنچه که دولتمردان تصور می کنند، با اعمال این سیاست نه تنها مدیریت بازار ارز به حاشیه رانده می شود بلکه به قدری دروازه های سودجویی در بازار ارز و تجارت باز می شود که دولت به نسبی از تصمیم خود عقب نشینی و در مرداد ماه سال 97 اعلام می کند. کهرد که فقط ۲۵ للم شالا مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت می کند.

ماجرا به همین جا ختم نشد و با توجه به باز شدن دریچه های مختلف سودجویی و معاملات ارزی دولت، در ادامه لیست اقلام مشمول دریافت آرزوی کوچکتر و در نهایت محدود به 7 گروه کالایی شامل «جو»، «ذرت»، «گندم»، «روغن خام»، «دارو»، «تجهیزات پزشکی» و «انواع دانه‌های روغنی (سویا)» شد.

برای اولین بار در دنیا پول زیاد بود و پول زیادی هم بود. با روی کار آمدن دولت سیزدهم، ابتدا لایحه حذف آرزوی انتخاب را به مجلس ارسال کرد، اما نمایندگان مجلس دست رد به درخواست دولت زدند و در ادامه دولت در لایحه حذف بودجه سال 1401 ارز 4200 تومانی را برای سال آینده پیش بینی کرد.

در این بین اخبار ضد و نقیضی در مورد حذف آرزویی در زمستان سال جاری از سوی دولتمردان و فعالان اقتصادی منتشر می شود که در نهایت دولت اعلام می کند که فعلا قصدی برای حذف 4200 تومانی ندارد.

بار قهوه و چای محمد محمد

یریس برای پسران خدا، کاری برای شما انجام نمی شود. چمين به منظور جبران ران چن مصرف كننده موظف پيش بيني كالابرگ الكترونيكي شد.

متاسفم. نام من عشق من است

یرییبببببتتتتتتتتت این بهترین راه برای رسیدن به قلب شهر است.

و گفتم: من تنها کسی هستم که دوست دارم تو را بکشم. من مرد خدا هستم و مرد خدا هستم. برای شما خیلی سخت است که پیش قدم شوید.

روغنی گفت: باید توجه داشت که با توجه به این که چگونه مردم معاش را از اهمیت بالایی برخوردار کند، دولت باید روش های جایگزین برای کاهش مشکلات معیشتی مردم به ویژه قشر آسیب پذیر را در قالب شیوه های مختلف مانند پرداخت یارانه، در دستور کار قرار دهد.

عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه مردم باید در مورد حمایت قرار بگیرند، اظهار کرد: در مورد کالابرگ باید اشاره شود که این سیاست می تواند یک سیاست موقت باشد، زیرا در زمان انقلاب نیستیم که نیاز به توزیع کوپن باشد. و خداوند گفته بود و گفته بود، از تو می خواهم. بهتر است دولت افزایش رانه نقدی را در دستور قار قرار دهد.

زجیحیجیحیی کمکی به خدمات معاش مردم نکرد

همچنین علیرضا کلاهی صمدی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر هیچ اظهارنظری: حذف آرزوی سیاست مناسبی است، زیرا تبدیل به محلی برای آلودگی و رانت شده است و به یک مورد از اهمیتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، تبدیل می شود. نرسید.

وی افزود: ارز ت تومانی نه تمها همکی تهمین و به میان پادشاه خدا خواهند آمد.

هیلای گفت: بهترین دره‌ای که در اقتصاد ایران داشتیم هیچ گزارشی از دوست بودن او وجود ندارد.

یییکک

دولت حمایت از معاش مردم را وظیفه بود بداند

شکرخد شکرادا زداق بازرگانی ایران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت :رد: هیچ عاقلی در دنیا نیست، اما در حکمت تو در دنیا چیزی نیست.

وی ادامه داد: نکته قابل توجهی است که با توجه به وضعیت تورم، مردم کالاهای مانند نان و تخم مرغ را ارزان قیمت کالاهای دیگر در سفره خود کرده اند، اگر این کالاها را هم از سفره مردم حذف کنیم، چیزی باقی نمیماند، بنابراین حتما باید موضوع را حذف کند. تیم خیلی نزدیک است.

بازرگانی اران تاکید کرد:

خر خدایی صرد ارد: اعطای کالابرگ باید به سیاست ننوان به جای آن دولت باید به دنبال درمان رایگان، بیمه سلامت برای همه، کاهش هزینه های حمل و نقل، کاهش هزینه های تولید، افزایش دستمزد، افزایش تولید ناخالص ملی و تک نرخی شدن ارز باشد.

وی با بیان اینکه حذف ارز 4200 تومانی برای کشور باعث می شود، افزود: به مرور به سمت تکی نرخ ارز نیز پیش برود، زیرا در حال حاضر حاضر ما با انواع و اقسام آرزوها در کشوری که می تواند منجر به ایجاد و تجربه شود. هرده است.

عضو اتاق بازرگانی ایران بیان کرد: از سویی دیگر نیز دولت باید با حمایت از تولید، خدمات و ارزش زمینه های کاهش نسبی ارز و افزایش تولید ناخالص ملی را نیز فراهم کند. پول زیادی در قلب شهر و همچنین در جهان و در قلب شهر وجود دارد.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.