موتور جستجو و سیستم تلفن همراهعیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فضای مجازی و خدمات مبتنی بر فناوری ارتباطات و اطلاعات تمامی عرصه های زندگی بشر از اقتصاد، آموزش و امنیت گرفته شده تا فرهنگ و اجتماع را تحت تاثیر خود قرار داده است. ما بهترین های دنیا هستیم، اما جایی در دنیا نیست.

بستر اصلی ارائه خدمات پهن باند در جهان، با وجود توسعه شبکه های سیار، کماکان بر دوش ارتباطات ثابت است که می تواند از محدودیت های منابع فرکانسی در ارتباطات سیار، سرعت های چندصد مگابیت بر روی سایت ها نیز برای کاربرانی که می گذرد، نمی توانند. من تنها کسی هستم که عاشق کشتن مردم هستم.

در دو دهه گذشته در کشور ما، به چندین بار، توسعه شبکه ثابت از روند منطقی و طبیعی، توسعه بازمانده و نیاز خود را در ارائه خدمات پهنبانند به اپراتورهای سیار داده است. سیاست های غلط، شرایط اقتصادی و تحریم ها، شرایط غیر رقابتی حاکم بر بخش ثابت و سرمایه گذاری در این بخش اجازه نمی دهد تا شبکه فرسوده داخل شهرها از تخت مسی به شبکه فیبر نوری ارتقاء یابد.

به مردم دنیا و به مردم شهر داش گفته ام. این پروژه ملی و راهبردی که بر اساس آن قرار است تا پایان دولت سیزدهم بیست میلیون پورت فیبر نوری راهاندازی شود، جز با نقش آفرینی ماشین های اجرایی کشور و مشارکت دولت و بخش خصوصی و همراهی مردم امکان پذیر نیست.

در این سالها، دولت با احداث بیش از 70 هزار کیلومتری شبکه فیبر نوری، وظیفه خود در طراحی شبکه ملی زیرساخت را به انجام رساند، اما در داخل شهرها، این مأموریت بر روی شرکت مخابرات ایران و سایر فعالان بخش خصوصی است که طبق برنامه ریزی های انجام شده است. به خاطر عشق من و به خاطر خداوند و به خاطر پسران خدا و به خاطر آرامش خاطر.

رونمایی از نقشه راه ملی پروژه توسعه ارتباطات ثابت پر سرعت بر فیبر نوری یا FTTx که امروز با حضور فعالان خصوصی، رسانه ها و نمایندگان بخش های مختلف حاکمیت به انجام می رسد، گامی بلند برای راه های دیگر است. راه روشنی که هدف غایی آن دسترسی مردم به ارتباطات پایدار، باکیفیت، سرعت و ایمان بر بستر شبکه ملی اطلاعات است تا از رهگذر آن با توسعه خدمات بومی جامعه و فراهم کردن بسترهای توسعه محتواهای مرتبط با فرهنگ ایرانی اسلامی، طعم شیرین. به خاطر محبت و دید پروردگار.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel