نماینده ایران: مردم برای خرید نان باید مهمانی بگیرند!

[ad_1]

عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه گفت: مشکل دیگر این است که مردم در ایران برای خرید نان از نانوایی پارتی بگیرند؛ 10 هزار تومان. و شاهد صف های طولانی در نانوایی ها هستیم.

به گزارش شفقن، نماینده مردم و سربازان ایران در مجلس شورای اسلامی با خودداری شرکت های حمل و نقل از حمل آرد به ایران به دلیل افزایش هزینه ها، افزود: عدم مدیریت در مجتمع های محلی و منطقه ای باعث شده تا مردم بیشتر به تهیه نان بپردازند. به قیمت 10000 تومان.

عبدالناصر درخشان در خصوص وضعیت مناطق محروم سیستان و بلوچستان گفت: زیرساخت های سیستان و بلوچستان مشکلات زیادی دارد. راه های اصلی این منطقه جزو غیراستاندارد ترین راه های کشور هستند و حتی پل هم ندارند. من از دولت و مسئولان می خواهم که در این مسیر فکر کنند. اما تمام جاده های کشور در اثر سیل ویران شده است و ما تماشاگر هستیم.

وی افزود: از سوی دیگر در دلگان که قطب تولیدات کشاورزی منطقه است، تمامی زمین ها و محصولات کشاورزی بر اثر سیل از بین رفته است و باید به کشاورزان برای کشت و کار کشاورزی مشوق داد اما دولت به این موضوع رسیدگی نمی کند.» این بی انگیزگی برای کشاورزان ایجاد می کند که عواقب جبران ناپذیری دارد و هزار میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت سیل در نظر گرفته شده است که در حال حاضر فقط یک شعار است و باید اجرایی شود.

نماینده مردم ایرانشهر و یک سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه گفت: مشکل دیگر این است که در ایران مردم باید مهمانی بگیرند تا نان را از نانوایی بخرند. قیمت یک قرص نان به 10 هزار تومان رسیده و شاهد صف های طولانی در نانوایی ها هستیم.

درخشان هشدار داد: شرکت‌های حمل‌ونقل به دلیل افزایش هزینه‌های حمل و نقل از حمل آرد به حوزه خودداری می‌کنند و عدم مدیریت در مجتمع‌های محلی و منطقه‌ای بیشتر شده است. انتظار داریم دولت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد چرا که نان یک نیاز و تغذیه حداقلی برای هر فرد است و این انصاف نیست که مردم از حداقل مواد غذایی نیز محروم باشند.

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما