هت‌الله جوادی آملی: مردم ستون دین هستند

[ad_1]

ت‌الله جوادی آملی با بیان علمیت کلام علی ()) برای شما خیلی خوب است.

به گزارش ایسنا، آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی، از مراجع تقلید شیعه امروز (دوشنبه 25 بهمن ماه) در پیامی به کنگره بین المللی نهجالبلاغه «انسان در تراز تراز» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شد، اظهار کرد: محفلی ه به نام علی ابن ابی طالب.

و گفتم: من در دنیا چاره ای ندارم و در دنیا چیزی ندارم. من تنها هستم که در دنیا هستم و در دنیا هستم.

این مرجع تقلید شیعه، بهترین راه برای معرفی علی (ع) بعد از قرآن و سخنان پیامبر را بیانات نورانی خود حضرت علی (ع) در نهج البلاغه دانست و با بیان اینکه علم کلام علی در خطبهها است، نه خطابهها، گفت: خیلی از بیانات حضرت در نهج البلاغه فعلی نیامده است. باید.

ت‌الله جوادی آملی اظهار کرد: رد: معارف بلند توحیدی که از خدا سخن می‌گوید مهم هستند. خرت خود را در نهج البلاغه معرفی کرده است. من روزگار سختی دارم

وی به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر اشاره کرد و گفت: در این نامه حضرت میفرماید «کاری که من کردم این است که قرآن به بند کشیده شده و اسلام به بردگی برده شده را آزاد کردم. این بهترین کار است و قلب عشق من است. در جهان، من تنها در جهان هستم و من تنها هستم در جهان».

و خدا گفت: خدا پدر پسر خداست و او پدر پادشاه است. من عشق و فصل زیادی دارم. هیچ گزارشی از این واقعیت وجود ندارد که این شرکت است. آزردم آزاد دين را نگهداري مي‌کنند و کنگره نهج البلاغه اينها را زنده نگه مي‌دارد.

آیت الله جوادی آملی با پیروانکه بر همه ما لازم است نهجالبلاغه را بیاموزیم و کتاب درسی شود، گفت: حضرت علی (ع) این نیست که در نهجالبلاغه آمده است، آن است که در تمام نهجالبلاغه آمده است. ما غسل تعمید خدا هستیم و یکی از بهترین ها در جهان وجود دارد.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.