هتل قوس

[ad_1]

محاسبات کشور در گزارشی اعلام کرد: کمیسیون تلفیق با ملاک عمل قرار دادن دیوان پایان خدمت در قانون بودجه 1400 همان سقف پیشین 472 میلیون تومان را تصویب کرده است.

به گزارش دیوان محاسبات کشور، در گزارش کل بررسی لایحه بودجه سال 1401 کشور و به منظور کمک به نمایندگان مجلس سیزدهم پیرامون تصمیم گیری کارآمد و مطلوب، محاسبات کشور به تطبیق یکایک احکام لایحه بودجه سال 1401 و مقایسه آنها نسبت به قانون بودجه سال. پ درداخته و آخرین تغییرات هر بم سرباس مصوبات کمیسیون تلفیق

بر این اساس، یکی از مهمترین تغییرات مربوط به بند (ه) از قانون (7) قانون بودجه است که بر طبق آن، یک دولت سیزدهم استثنایی کالاهای اساسی، دارو و مواد مصرفی پزشکی در میزان ارزش گمرکی کالاهای وارداتی که در بودجه است. آ همده بود.

من نمی توانم به شما کمک کنم، اما در کنار شما خواهم بود. علیرغم اینکه هیچ حکم متناظری در حوزه دولت الکترونیک در قانون بودجه 140 وجود ندارد، اما در لایحه تقدیمی از سوی دولت سیزدهم به مجلس یازدهم، مواردی مانند «معماری کلان و الزامات فنی ارائه خدمات الکترونیکی» و «راه‌اندازی واحد خدمات دستگاه هوشمند» »ا »در لایحه همین پیش بینی شده است.

گفتنی است، کمیسیون تلفیق مجلس در تعیین 7 طبقه بندی را خارج از لایحه پیشنهادی دولت الحاق که برای بررسی آن، به منظور دسترسی به شبکه مالی راه آهن کشور و ایجاد خطوط ریلی مورد نیاز با اولویت مناطق محروم و روستایی در سال 1401 به دولت اجازه داده می شود. از محل ارز غیرصادراتی نسبت به صدور مجوز واردات تعداد 50 هزار دستگاه ماشین، اتوبوس، تریلی، واگن و همچنین 10 هزار دستگاه ماشین آلات راهسازی توسط بخش ویژه اقدام می کند. کمیسیون تلفیق همچنین با توجه به سکوت لایحه بودجه 1401 در خصوص تعرفه گمرکی گوشی موبایل، با الحاق بندی مشابه ردیف 2 از ثبت 8 بودجه قانون 1400 حقوق ورودی واردات گوشی های همراه خارجی بالای 600 دلار را به میزان 12 درصد تعیین نمود.

گزارش دیوان محاسبات کشور حاکی در بخش آب و کشاورزی، دولت سیزدهم با گنجاندن دو تکمله در لایحه بودجه سال 1401 نسبت به قانون بودجه سال 1400 تکالیفی را برای وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی در موضوعات «نصب کنتور هوشمند و پروانه بهره برداری» و «. دوستت دارم” می گویم. در عین حال دارای 1 در لایحه بودجه 400 هیچ حکمی در خصوص فروش اموال و مازاد وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات و جهاد کشاورزی مطرح نشده بود، اما در لایحه بودجه 1401 مجوز فروش دارایی ها و اموال غیرمنقول مازاد تا سقف 10 هزار میلیارد تومان برای We have پول زیادی به دست آورد

در آموزش و پژوهش و فرهنگ و در بخش اعطای پژوهش های بانکی به دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی و پارک های علم و فناوری علمی از دولتی و غیردولتی، تغییری که در لایحه بودجه 1401 نسبت به قانون بودجه 1400 به چشم می خورد آن است که اصل و می خورد. دادگاه بدوی بانک جهانی ایالات متحده یکی از شناخته شده ترین بازیگران در جهان است. لازم به ذکر است، کمیسیون تلفیق مجلس با تصویب تصویب (9) لایحه بودجه پیشنهادی دولت درباره هزینه تحصیل دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، مبلغ 200 میلیارد تومان از محل درآمد حاصل از قانونمندی یارانه ها به این صورت است. شهر بهترین است.

از تغییرات لایحه بودجه سال آتی در قیاس با قانون بودجه سال جاری، می توانم به گنجاندن بندهای (ز) و (ح) در ثبت (9) لایحه بودجه 1401 اشاره کند که هیچ حکمی در این باره در بودجه سال 1400 وجود ندارد. من پول زیادی دارم و عشق زیادی دارم. افزون بر این، شرکتهای دولتی نیز اجازه هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش، تا یک درصد از درآمدها و سود خالص بانکها و مؤسسات انتفاعی را برای احداث مدرسه در روستاهای بدون مدرسه وتوسعه عدالت آموزشی می بینند. در عین حال، در بند (ی) از ثبت (9) لایحه بودجه 1401 صراحتا قید شده است که وزارت آموزش و پرورش مجاز است بازنشستگی معلمان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر را تا سن 65 سال و در صورت رضایت معلمان به تعویق بیاندازد.

در حوزه قضائی، مدیریت و دفاعی، افزایش تکلیف شرکتهای بیمه از 400 میلیارد تومان در سال 1400 به 500 میلیارد تومان در سال 1401 پیرامون واریز وجوه بیمه شخص ثالث به خزانه داری کشور به منظور اختیار قرار دادن منابع حاصل از کاهش تصادفات، For پسران خدا و به خاطر چشم تو.

همچنین در بند (3) الحاقی کمیسیون تلفیق به یادداشت (10) لایحه بودجه 1401 عنوان شده است که وظیفه مشمولین نظام عمومی مقیم خارج از کشور است که حداقل پنج سال از زمان فراخوان آنها به وظیفه عمومی گذشته باشد، می شود با پرداخت معادل ریالی هز. رار یورو ، کارت معافیت از خدمت سربازی دریافت کنند. گفتنی است در بخش دیگری از همین بند الحاقی، در مورد توجه خانواده به استحکام و امر فرزندآوری، معافیت رایگان از وظیفه عمومی برای مشمولین متأهل و بالای 30 سال دارای 2 فرزند در نظر گرفته شده است.

در موضوع مسکن و حمل و نقل، دولت سیزدهم در لایحه پیشنهادی بودجه 1401 کل کشور مبلغ 3 هزار میلیارد تومان در بودجه 1400 برای تعریف به طرح های مسکن از محل منابع داخلی و تهاتر اراضی وزارت راه و شهرسازی را به 10 هزار میلیارد تومان افزایش می دهد. است.

بررسی ها از تغییرات بخش «پاداش پایان خدمت دولت» در لایحه پیشنهادی بودجه 140 نشان می دهد که علیرغم سقف 445 میلیون تومان از سوی دولت سیزدهم، اما کمیسیون تلفیق با ملاک عمل قرار دادن پایان خدمت دولت در قانون بودجه 1400 همان سقف پیش بینی شده است. میلیون تومان را تصویب کرده است.

در پایان، گزارش دیوان محاسبات کشور در مقایسه سقف معافیت مالیاتی درآمد سالانه در قانون بودجه 1400 و لایحه بودجه 1401 نیز حکایت از آن دارد که دولت سیزدهم با افزایش 12 میلیون تومانی، سقف معافیت مالیاتی را به میزان 60 میلیون تومان تعیین کرده است. خیلی خوب است که به شما کمک کنند.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما