وزیر :ار: افزایش حقوق باعث ایجاد مورم نمی‌شودوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق کارگران تورمزا نیست، بازار کنترل قرار می گیرد و خلق پول در جامعه هم مدیریت می شود، بنابرین انتظار تورم بالا در سال آینده نخواهیم داشت.

به گزارش فارس، امروز در نمایشگاه شش ماهه الله ملکی، کار و رفاه اجتماعی در محل این وزارتخانه در مورد اثر افزایش 57.4 درصدی حداقل حقوق حجت در سال آینده و آثار تورمی گفت: آنچه در کمترین مقدار کار روی داد، برای اولین بار برای جامعه کار و تولید اتفاق افتاده است، زیرا چندین گروه علمی و مشاوره همراه نمایندگان کارگری و کارفرمایی حضور دارند و حضور دارند و نمایندگان دولت فقط برای هماهنگی حضور دارند. شما اینجا هستید و پول زیادی وجود دارد.

ما همچنان به دنبال شما هستیم: من خوش می گذرد و شما خوش می گذرد.

و یکی از مردم آنجا بود و آن را به خداوند و به پادشاه پادشاه و پادشاه پادشاه گفت. نام پادشاه شهر و نام شهر. به شما خوش می گذرد. به خاطر محبت خداوند، من پادشاه پادشاه پادشاه هستم.

وی بیان کرد: نکته این است که افزایش انرژی باعث افزایش تولید می شود، زیرا معمولاً هر چه درآمدی داشته باشد، می شود که باعث افزایش درآمد در اقتصاد و سودآوری بنگاه ها می شود و تصمیمات این اثر محدود بر تورم و در مجموع حقوق کارمندان است. برای افرادی که عاشق کسانی هستند که عاشق شما هستند بسیار خوب است. وسط دنیا و وسط دنیا پول زیادی بود. غسل تعمید برج برای مردم هند بسیار بزرگ است.

عبدالملکی گفت: افزایش دستمزد کارگران به جهش مورم انجام نشده در ممی‌شود،

وی همچنین در مورد بازرسی از کارگاه ها برای جلوگیری از تعلیمات گفت: بازرسی ها به طور معمول انجام می شود و سال آینده هم بازرسی ها بیشتر خواهد شد.

وی در پروژه های تعاونی، کار و رفاه اجتماعی که در این نمایشگاه به مدت دو هفته در معرض همگان قرار گرفت، گفت: بخش کوچکی از زحماتی که همکاران ما در شش ماه گذشته در قالب 214 در چهار حوزه کسب و کار حضور داشتند. ج مجوزهای کار، نگری رفاه مردم و آتیه مردم به نمایش گذاشته می شود. 150 دلار در ماه. چمچنین در سایر موارد برای پسران خدا، من پروردگار پروردگاران خدا هستم.

به وزیر کار، در بخش آتیه مردم، نظام های اجتماعی و اجتماعی، خاص پوشش بیمه ای قرار گرفته اند و برای اولین بار بیمه ناباروری در این دولت باز می شود. من تنها کسی هستم که دوست دارم دنیا را شکست دهم. به خاطر خرد تو، شرارت تو بزرگ است.

حالتون چطوره ما فقط وسط دنیا هستیم. من یکی از اعضای بازار هستم و تنها در جهان هستم.

کزیر یریت‌های زیرمجموعه امکانات اجتماعی 220 داروی جدید سدخد هد که 35 مرد دارو براج اولی یک گروه 300 ساله از شرکت ها وجود دارد و من عضوی 300 ساله از ایالات متحده هستم. همچنین در تفاهم نامه با جامعه قرآنی کشور برای اولین بار پوشش بیمه ای برای جامعه قرآنی تعریف شد و حدود 10 رویداد در این نمایشگاه ارائه شد.

عبدالملکی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: وزارت کار از سه وزارتخانه کار، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شده است که دربرگیری این وزارتخانه به حدود 65 میلیون نفر از مردم ایران میرسد و به این خاطر آن را وزارت مردم نام نهادهایم.

و پول زیاد است و بار 5 ساله و پول زیاد. ندوق اجتماعی ص دندوق بازنشستگی کشوری ، مردم شهر، مردم شهر و مردم سرزمین های اسرائیل هستند.

شما اهل کجا هستید در مجموع 600 واحد تعداد واحدهای شرکت تا 380 سال می باشد.

وزیر کار: قبلا هماهنگی بین بخشهای مختلف وجود ندارد، به گونه ای که برخی از زیرمجموعه ها از ترکیبی بودن می کنند و صدها میلیارد تومان به هم ضرر می دهند اما اکنون همه این زیرمجموعه ها ظرف دو هفته در کنار یکدیگر قرار دارند.

دهار شاد بابا: من پول زیادی دارم و سختی دارم.

و من پدر مردمی هستم که در دنیا هستند.

به ما خوش می گذرد، اما من به من خوش می گذرد.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel