۲ + ۲ جای خالی در پرسپولیستیم فوتبال پرسپولیس عملکرد مطلوبی در پنجره زمستانی نقل و انتقالات و آنطور که یحیی گلمحمدی، سرمربی این تیم میگوید هیچ کدام از بازیکنان مدنظر جذب نشدند. یحیی در این خصوص گفته بود که فهرستی 12 نفره را در اختیار باشگاه قرار می دهد که حتی یک بازیکن از این لیست (مدافع راست و واقعی) می تواند شرایط را برای ایجاد ایجاد کند.

روز گذشته پرسپولیس در یک قدمی جذب رامین رضاییان بود، اما انتظار و پیشبینی مستقر در ساختمان این باشگاه، تحولات به سمت دیگر پیش رفت تا در آخرین خبر، این بازیکن همچنان در دوحه باقی بماند. ر د سچد قچد قرد قرم قرم قرم قرم

نکته مهم این است که قبل از گذشته باشگاه پرسپولیس توافق با یک برزیل برزیلی را تائید کردند، اما در فاصله حدود 24 ساعت پایان نقل و انتقالات، خبری از حضور او در ایران نیست تا به این ترتیب احمد گوهری تنها خرید سرخپوشان در پنجره زمستانی لقب بگیرد. .

* رین وضعیت فهرست پرسپولیس
ی ی ض ض ض ض ت ب ت ب پرسپولیس در ابتدای فصل 19 بازیکن بزرگسال در فهرست خود داشت که رضا دهقانی خیلی زود راهی تراکتور شد و سپس بوژیدار رادوشوویچ جمع قرمزها را ترک کرد تا لیست این تیم سه جای خالی داشته باشد.

حالا احمد گوهری ۲۶ ساله در اردوی پرسپولیس حضور دارد تا سرخپوشانبا ککک هج مهجمیههی

نکته مهمی که همیت رباط عیسی آل کثیر باعث می شود تا امکان خروج از لیست وجود داشته باشد که البته باتوجه به شرایط این باشگاه در زمینه خرید بازیکن، شاید این سهمیه هم به درد آنها نخورد.

مهدی عبدی، علی شجاعی و مهدی مهدیخانی بازیکنانی هستند که در فهرست زیر 25 سال پرسپولیس قرار دارند که در این بین شجاعی و مهدی قهرمانی فصل آینده به لیست بزرگسالان خواهند شد، اما عبدی همچنان فرصت این را دارد که بدون اشغال یک سهمیه، در ترکیبی قرار گیرد. قرمزها بدرخشد.

حها احا منهه یییی

در فهرست بازیکنان خارجی هم که 3 غیر آسیایی و یک آسیایی می توانند حضور داشته باشند، تنها وحدت حنانوف و منوچهر صفروف حضور دارند و پرسپولیس می تواند دو خارجی دیگر جذب کند.

* بررسی خط به خط فهرست پرسپولیس
پرسپولیس در نقاط مختلف زمین با ضعف های جدی پیشرو بود و حتی کادرفنی قرمزها نیز به تقویت تیم اشاره کرد تا مشخص شود فهرست سرخپوشان شاید با تیم ایده آل یحیی گلمحمدی فاصله داشته باشد و برای قهرمانی ششم با مشکلات زیادی دست به بانک باشد.

خط دروازه: دامد لک (۳۱ سال و دو ماه) ح احمد گوهری (۲۶ سال)

حق حق است: سیامک نعمتی (۲۷ سال و ۹ ماه)، ننوچهر صفروف (۲۱ سال و ۸ ماه) + مهدی شیری (۳۱ سال)

دفاع مرکزی: سیدجلال حسینی (س سال) ع علی نعمتی (س سال)، فرشاد فرجی (۲۷ سال و ۱۰ ماه)

دفاع چپ: سعید آقایی (۲۷ سال)، علی شجاعی (۲۵ سال و ۱۱ ماه)

کافبک دفاعی: امال کامیابی‌نیا (س سال)، میلاد سرلک (۲۶ سال و ۱۰ ماه)، رضا اسدی (س لال)

خوشبختیوحید امیری (۳۳ سال و ۱۰ ماه)، امید عالیشاه (۳۰ سال و یک ماه)، احسان للا (ع علی شجاعی (۲۵ سال و ۱۱ ماه)

می باشد: مهدی عبدی (۲۳ سال و ماه)، مهدی مهدیخانی (۲۴ سال و ۶ ماه)

ورزش سه

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel