8 واقعیت عجیب درباره قانون جذب

چگونه از قانون جذب گام به گام برای تجلی زندگی رویایی خود استفاده کنیم! مرحله دوم جلسه آرامش و تمرکز است. مرحله زیر در راز جذب پول، تشکیل یک برنامه است. هنگام تلاش برای استفاده از راز جذب پول، اکثر مردم این مرحله را کاملا از دست می دهند. آخرین و بسیار حیاتی گام این است که هدف را به عنوان عکس‌های متمایز احساس کنیم که برخی از شکل‌ها را هر چند مبهم به نظر می‌رسند. سپس، ایمیلی دریافت کردم که نسخه‌ای از اصل بزرگ‌ترین تجلی در جهان را پیشنهاد می‌کرد، و به خودم گفتم، "قبل از اینکه برای همیشه قانون جذب را کنار بگذارم، این آخرین مورد را امتحان خواهم کرد." قبل از اینکه کتاب را به نیمه برسانم، از قبل شروع کردم به دیدن شرایط در زندگی ام برای بهتر شدن. به آخرین تصمیمی که برای سال نو گرفتید فکر کنید، احتمالاً قبل از پایان ماه ژانویه تسلیم شده اید. ما باید در مورد ایجاد یک چشم انداز فکر کنیم، اما نه هر چشم اندازی، بلکه یک چشم انداز آنقدر قانع کننده که نمی توانید به سمت آن فرار نکنید!

نه تنها می تواند بینایی و آگاهی محیطی را بهبود بخشد. نکات بحث را می توان به عنوان مثال در مقالات زیر مشاهده کرد: Guicciardini, Niccolò (2005). "بازنگری در بحث هوک-نیوتن در مورد گرانش: نتایج اخیر". اما به سادگی می توان با پیروی از قانون جذب و بروز فراوانی از این مراحل اجتناب کرد. اگر مایل به یادگیری باشیم می توانیم باهوش باشیم. اگر شما با همان فرکانس انرژی ارتعاش می کنید که سال ها از او خبری نداشتید، ارتعاشات انرژی شما آن شخص را به زندگی شما جذب می کند.

Law Of Attraction

اگر در مورد "قانون جذب (برای اطلاعات اینجا کلیک کنید)" نشنیده اید، باید در مورد این قانون خارق العاده جهانی که ما بر اساس آن زندگی می کنیم تحقیق کنید. بنابراین، کاری که باید انجام دهید این است که به جای تمرکز بر ترس ها و چیزهای منفی که از آنها وحشت دارید، روی عمیق ترین هوس ها و خواسته های خود تمرکز کنید. داشتن روزهای بد و لحظات بد فقط به این معنی است که شما انسان هستید. من واقعاً در آنجا مشغول کار بودم، اما اگر به هر شکلی این کار را انجام می‌دهید، خود را یک آهن‌ربای بزرگ انسانی در نظر بگیرید. اما درست است که مانند هر نیروی روانی، این دید از راه دور را می‌توان با تمرکز عمیق یا بهتر بگوییم با مراقبه، صبر و تمرین شدید، توانایی ناخودآگاه انسان را توسعه داد. اگر باورهای شما اجازه می دهد، می توانید مبالغ بیشتری را از طریق بردهای خوش شانس، ارث، هدایا و غیره نشان دهید.

3) یک مجموعه ایجاد کنید و از امروز شروع کنید! بنابراین، اگرچه ممکن است دشوار به نظر برسد، به خودتان بگویید که فوق العاده، عالی، زیبا، ثروتمند و غیره هستید. دید از راه دور به عنوان دید به دست آمده تعریف می شود که از طریق آن می توان اتفاقات ناشناخته یا افرادی را که در دید عادی فرد غیرقابل محسوس هستند، تجسم کرد. بنابراین مشاهده از راه دور به عنوان یک قابلیت ماوراء الطبیعه برای قضاوت در مورد آینده بسیار مفید است اگرچه به عنوان شبه علم در نظر گرفته می شود، اما این دید برای قابلیت های تصویربرداری معمولی در دسترس نیست.

این قابلیت پیش‌بینی آینده یا با ادراک حسی اضافی یا برخی پیام‌های معنوی ناشناخته به نام رکورد آکاشیک یا اطلاعات خدا حاصل می‌شود. به این فکر کنید که دوست دارید زندگی شما در پنج یا ده سال آینده چگونه باشد. سیستم آموزشی Zox Pro توسط تحقیق و توسعه ای پشتیبانی می شود که بیش از 35 سال در حال ساخت است. اعتقاد بر این است که با مدیتیشن می توانیم چاکراهای خود را فعال کنیم. برای مدیتیشن فراوان باید موارد زیر را دنبال کنید. با این حال باید به یاد داشته باشید که مراقبه را به روشی صحیح و با فداکاری کامل تمرین کنید.

این با آرامش عمیق و تنفس به دست می آید.

برای این کار باید مقدار مشخصی از هدف تعیین کرد. می گویند ده تا از آن ممکن است پنج انجام خواهد شد. هنگامی که شخص به نفس های خود گوش می دهد، کاملاً متمرکز و از افکار بیدار خارج می شود. این با آرامش عمیق و تنفس به دست می آید. معمولاً اعتقاد بر این است که دید از راه دور به عنوان هدیه ای ذاتی از جانب خدا به دست می آید. تنها چیزی که در اینجا لازم است، قدرت صبر برای حفظ آرامش خاطر است که مطمئناً هدف به دست خواهد آمد. به هر چیزی که توجه خود را روی آن معطوف می کنید، رشد می کند و گسترش می یابد و هر آنچه در ذهن شما می گذرد، صرفاً به واسطه تصاویری که در ذهن خود نگه می دارید و به طور خاص، احساساتی را که در ذهن دارید به حوزه زندگی و انرژی خود می کشانید. آن تصاویر در درون شما تداعی می شود. روش‌های مختلفی برای بهبود عملکرد مغز ما استفاده می‌شود و یکی از روش‌های موثر به نام سیستم آموزشی ZOXPro است. اما حقیقت این است که هر یک از ما بخشی جدایی ناپذیر از کیهان هستیم.

اندام‌ها، سیستم‌ها و سلول‌های بدن در هر ثانیه تریلیون‌ها کارکرد را انجام می‌دهند و بخش شگفت‌انگیز آن این است که اکثریت قریب به اتفاق آن بدون هیچ تلاش آگاهانه‌ای از سوی ذهن منطقی اتفاق می‌افتد. امروزه استفاده از مدیتیشن برای شفای ذهن و بدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. فقط به چیزی فکر کنید که در حال حاضر به شما احساس عالی بدهد – و اگر نمی توانید به چیزی فکر کنید، ادامه دهید و آن احساس مقاومت ناپذیر را در بدن خود مجسم کنید! در رویدادهای تجاری شرکت کنید (اگر قبلاً فقط در مهمانی ها و پاتوق های معمولی شرکت کرده اید).

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel